Dossier
Werk & bijstand
Data en bronnen rond werk & bijstand in Beesel — over thema’s heen gebundeld.
Overzicht
Mijn DossiersOpvallend
Beesel valt op door:
- Vestigingen (CBS): 70 % onder het provinciaal gemiddelde van 4.188 vestigingen
- AO (CBS): 20 % onder het provinciaal gemiddelde van 57,1 per 1.000
- Vestigingen totaal (CBS): 20 % onder het provinciaal gemiddelde van 115,3 per 1.000
Inventarisaties
Indicatoren
Vestigingen (CBS)
1255 bedrijfsvestigingen (2025)
onder gem.: min 915 · gem 4.188 · max 14.555
Bijstand (CBS)
210 personen (2025)
onder gem.: min 9,2 · gem 18,3 · max 44,2
WW (CBS)
140 personen (2025)
rond gem.: min 7 · gem 10,1 · max 14,7
AO (CBS)
620 personen (2025)
onder gem.: min 35,9 · gem 57,1 · max 91,9
Vestigingen totaal (CBS)
1255 vestigingen (2025)
onder gem.: min 81,4 · gem 115,3 · max 147,3
Vestigingen industrie (CBS)
190 vestigingen (2025)
Vestigingen overheid (CBS)
225 vestigingen (2025)
Vestigingen zakelijk (CBS)
255 vestigingen (2025)
Inventarisaties
| Uitzendbureaus | Arbeidsmarkt & Vacatures | Gemeente Beesel | 0 locaties | — |
Indicatoren
| Arbeidsmarkt (CBS) | Arbeidsmarkt & Vacatures | Gemeente Beesel | Geen data | — |
| Vestigingen (CBS) | Bedrijven & Ondernemers | Gemeente Beesel | 1255 bedrijfsvestigingen | 2025 |
| Bijstand (CBS) | Participatie & Subsidies | Gemeente Beesel | 210 personen | 2025 |
| WW (CBS) | Participatie & Subsidies | Gemeente Beesel | 140 personen | 2025 |
| AO (CBS) | Participatie & Subsidies | Gemeente Beesel | 620 personen | 2025 |
| Vestigingen totaal (CBS) | Bedrijven & Ondernemers | Gemeente Beesel | 1255 vestigingen | 2025 |
| Bedrijventerreinen (PDOK) | Bedrijventerreinen | Gemeente Beesel | Geen data | — |
| Vestigingen industrie (CBS) | Bedrijven & Ondernemers | Gemeente Beesel | 190 vestigingen | 2025 |
| Vestigingen overheid (CBS) | Bedrijven & Ondernemers | Gemeente Beesel | 225 vestigingen | 2025 |
| Vestigingen zakelijk (CBS) | Bedrijven & Ondernemers | Gemeente Beesel | 255 vestigingen | 2025 |
| Besteedbaar inkomen (CBS) | Kengetallen bestuur | Gemeente Beesel | € 56.300 | 2024 |
| Besteedbaar inkomen, mediaan (CBS) | Kengetallen bestuur | Gemeente Beesel | € 48.600 | 2024 |
| Gestandaardiseerd inkomen (CBS) | Kengetallen bestuur | Gemeente Beesel | € 38.500 | 2024 |